Jakie grupy produktowe dla przemysłu będzie proponować Lubcon, zalety nowoczesnych smarów z rodziny turmotemp.

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/includes/menu.inc).
Współczesne, nowoczesne urządzenia i maszyny wymagać będą najlepszej jakości komponentów. Będzie to również dotyczyć olejów, smarów i innych akcesoriów, jakie także spełniać muszą odpowiednie normy jakościowe. Szczególnie smarowanie będzie tu odgrywać ogromnie ważną rolę, od tego, jakie się zastosuje smary bardzo dużo zależy przy późniejszym użytkowaniu. Dlatego też wytwórcy urządzeń współpracują z najlepszymi firmami z branży smarowniczej, a niewątpliwie można do takich zaliczyć Lubcon.

płótno - firmy
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Firma ta powstała w roku 1980, i od tamtego czasu wyrosła na światowego lidera w produkcji materiałów smarnych. Dla przeciętnego konsumenta zapewne nie będzie jakoś szczególnie znana, jednak w branży przemysłowej jest naprawdę bardzo ceniona. Bo to właśnie przemysł i motoryzacja potrzebują smarów na najwyższym poziomie, uwzględniających specyfikę pracy i projektowe oczekiwania. Firma oferuje smary klubersynth w bardzo szerokim obszarze działania, do wysokich i niskich temperatur, do ogromnych prędkości obrotowych czy nawet pracy w próżni - sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem.

Jednym z bardziej popularnych produktów tej firmy jest grupa smarów turmotemp. Opracowano je z myślą o naprawdę ciężkich warunkach pracy, przekraczających granicę dwustu stopni temperatury. W takich przypadkach zwykłe kluber staburags raczej się nie sprawdzają, potrzebne są parametry pozwalające na pracę przy takich temperaturach. Rodzina tych smarów obejmuje kilkanaście różnych rodzajów, dedykowanych do różnych zastosowań. W zależności od rodzaju temperatury początkowe mieszczą się między -60 a -30 stopni celcjusza, natomiast maksymalne temperatury pracy wynoszą od 200 do 260 stopni.

Dzięki takim właściwościom stosować je można w ciężko pracujących łożyskach i przekładniach. Oprócz tych parametrów część smarów z tej rodziny wykazuje się także sporą odpornością na próżnię i promieniowanie, przez co znajdują swoje zastosowanie na przykład w konstrukcjach nuklearnych. W czasie stosowania tych smarów bardzo ważne jest to, że nie należy ich mieszać z innymi preparatami, bo wówczas ich skuteczność będzie dużo mniejsza.