Zapewnij osobom niesprawnym wygodne i bezpieczne warunki, montując specjalne platformy lub windy osobowe

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stenoma.com.pl/includes/menu.inc).
Dzisiaj patrzy się na to, by zagwarantować osobom niepełnosprawnym jak najlepsze warunki i pozwolić im na samotne opuszczanie mieszkania, jak także poruszanie się po mieście. Na szczęście dziś w publicznych obiektach coraz częściej spotyka się udogodnienia dla niepełnosprawnych. Podobne elementy można także instalować w domach. To świetna opcja dla osób niepełnosprawnych, jak również starszych.

Jeśli kłopotem są schody


Platformy przyschodowe dla niepełnosprawnych
Source: http://elevator-special.pl/
W przypadku osób niepełnosprawnych nierzadko wielkim utrudnieniem staje się pokonanie stopni. Czasem takie osoby mieszkają w znaczniejszym domu, w którym znajduje się więcej aniżeli jedna kondygnacja, więc przemieszczanie się pomiędzy piętrami bywa wielką przeszkodą. Na szczęście obecnie można rozwiązać tę niedogodność, gdyż przeróżne firmy zakładają windy dla niepełnosprawnych. To maszyneria, która przypomina trochę windę, na którą da się wjechać razem z wózkiem inwalidzkim albo krzesełko przyczepione do aparatu. To łatwy w obsłudze i całkowicie bezpieczny sposób, żeby poruszać się pomiędzy dwiema kondygnacjami domu.

W tym miejscu odnajdziesz fascynujące informacje na prezentowany temat, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to wejdź na odsyłacz do witryny.

Podobne platformy zakłada się w równym stopniu w domach, jak także w budynkach publicznych. Nie można zapomnieć też o zbudowaniu dogodnego podjazdu do budynku.

Winda gwarantuje komfort w wyższych budynkach


Winda od wewnątrz
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
W przypadku wysokich, wielopiętrowych budynków potrzebne są windy osobowe, a w pewnych wypadkach także towarowe. Typ windy potrzeba dostosować do specyfiki obiektu i jego przeznaczenia. Jeśli w środku mieszczą się jedynie biura lub inne tego rodzaju lokale, na pewno starczy winda osobowa, lecz już w wypadku obiektów o charakterze handlowym lub usługowym, przyda się winda towarowa. W budynkach szpitalnych windy powinny być dostosowane do przewozu wózków szpitalnych, w takie wyposażenie należy zaopatrzyć także inne obiekty medyczne.

Obecnie na rynku nie brakuje przedsiębiorstw specjalizujących się w wytwarzaniu i montażu podobnych wind i platform. Dzięki temu można zwiększyć komfort poruszania się pomiędzy piętrami, jak również zatroszczyć się o wygodę i bezpieczeństwo ludzi.

Każda nasza strona www (http://bautec-lodz.pl/budownictwo) zawiera jedynie najciekawsze wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długi czas, zatem bez wahania kliknij również tu!

Przy takich inwestycjach najlepiej wybierać wprawione firmy, które opracują dźwigi optymalne dla konkretnych potrzeb.